Şirket Profilimiz

2007 yılında IDM Plastik ve Kalıp Tasarım ofisi olarak başladığı yolculuğuna; Müşteri talepleri doğrultusunda fason CNC hizmeti vererek devam etmiştir. Tasarımdan başlayıp CNC işleme hizmetiyle devam eden süreç sonrasında, tasarlanan ürünlerin kalıp imalatına geçmesiyle sürmektedir. Firmamız geçmişten gelen tecrübesi, nitelikli makine parkı, genç ve dinamik kadrosuyla, ISO9001 kalite belgesiyle en karmaşık şekildeki plastik parçaların kalıp üretimi, CNC işçiliği hizmetlerini hassas toleranslarda gerçekleştirebilmektedir. Yenilenen makine parkuru ve yazılımlarıyla 5 eksen işleme hizmetini de vermektedir. Yeniliklere, küresel rekabete açık; Dinamik ve sürekli büyüyen bir şirket profili çizen firmamız sektöründe lider firmalarla çeşitli projelerde hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız bünyesinde 30 tona kadar kalıp işleme ve imalat hizmeti verilmektedir.

About
  • Misyon ve Vizyonumuz

    Amacımız ulusal ve uluslararası alanda talep edilen ve aranan; rakabetçi, yenilikçi kaliteyi yaşam tarzı edinmiş bir endüstriyel kuruluş olarak devamlılık arz etmektedir. Bu nedenle; En önemli ürünümüz kalite olduğunu benimseyerek, kalitenin üretimini hedefledik. Bu doğrultuda tüm faaliyetlerimizi planlıyor, kısa ve uzun vadeli hedeflerimizi yatırım ve verimlilikle birleştirerek kaliteyi ucuza mal etmeye çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti için, kendimizi sürekli geliştirip, tasarım dahil olmak üzere müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını önceden tespit ederek cevaplamayı amaçlıyoruz. Çalışmalarımızın, kalite anlayışının ilke ve temellerine dayanması için; eğitimi, paylaşımı ve katılımı destekleyerek insana ve insani şartlara yatırım yapıyoruz. Topyekün mükemmelleşme için, satıcı/imalatçı firmalarımızı ve çevremizi inceliyor, onları yönlendiriyor, uyarıyoruz. Ürettiğimiz her ürün ve hizmetin sorumluluğunu sonuna kadar taşıyıp, satış sonrası da müşterilerimizin yanında oluyoruz. Tüm bu ilkeler doğrultusunda müşterisini, yatırımcısını, çalışanını, ve etrafını her anlamda memnun eden güvenilir, sürekli ve saygın bir kuruluş olmak için IDM Ailesinin bir ferdi olarak bu sorumluluğu taşıyacak ve başarıyla elemanı olmaktan gurur duyacağımız bir kurum oluşturucağız..

Kullanım sorumluluğu reddi

Bu web sitesinde verilen veriler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde bağlayıcı değildir. Tavsiye niteliği taşımaz. Sağlanan bilgilerin hem doğru hem de güncel olmasını sağlamak için her türlü çaba gösterilmiş olsa da, herhangi bir hata için sorumluluk kabul etmiyoruz.